Į pradžią El.paštas
Apie mus
Akcijos
D.U.K.
Remontas
Kontaktai
sodo technika, elektriniai įrankiai, žoliapjovės, trimeriai, gręžtuvaiPrekės
Prekių paieška Detali paieška

Apie mus

 

 

ViskasSODYBAI.lt - tai...

 

 
 
 
Pardavimai telefonu
Mažmeninė parduotuvė Servisas
Zoliapjoves, vejapjoves, kultivatoriai, Fiskars sodo įrankiai parduotuvėje "Įrankiai.lt" Vejos traktoriai, žoliapjovės, kita sodo technika "Įrankiai.lt" parduotuvėje žoliapjovių remontas, kultivatorių, trimerių, sniego valytuvų remontas

Asortimentas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daugiau nei 4000 gaminių, skirtų prižiūrėti, gražinti jūsų sodybą, namą, butą. To nėra jokioje kitoje elektroninėje parduotuvėje Lietuvoje. Visos prekės yra tik gerai Lietuvoje žinomų prekinių ženklų.

Kainos. Kad negaištumėte laiko, prie kiekvienos prekės galėsite matyti, kokia prekės kaina yra daugumoje parduotuvių ir kokia pas mus.

Transportas. Minimali užsakymo suma - 150 Lt, pristatymo kaina - 20 Lt. Prekes galite atsiimti ir patys(mūsų parduotuvėje UAB "Įrankiai.lt, Laisvės pr.125, Vilnius) - tuomet už pristatymą Jums mokėti nereikės. Atsiskaityti galima grynais kurjeriui arba iš anksto padarius pavedimą.

Patikimumas. Garantuojame, kad jums pageidaujant priimsime atgal prekę ir grąžinsime pinigus, jei neįvykdysime sąlygų, kurias skelbėme.

Kokybės garantijos. Prekiaujame tik tais gaminiais, kuriems aptarnauti yra gamintojų sukurtos serviso tarnybos.

Servisas. Esame oficialus Stiga, Solo, Alpina sodo technikos servisas - teikiame tiek garantinį, tiek pogarantinį servisą. Taip pat atliekame įvairios sodo technikos patikras. Detalesnę informaciją apie sodo technikos patikrą ir kainas rasite skiltyje "Remontas".

Sodo technikos nuoma ir įrankių nuoma. Nuo šiol ĮRANKIAI.LT parduotuvėje Vilniuje galėsite ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti sodo ar namų ūkio darbams reikalingą techniką ir įrankius. Detalesnę informaciją sužinosite atvykę į parduotuvę arba paskambinę telefonu. Šiuos duomenis rasite paspaudę skiltį "Kontaktai".

Kitos mūsų svetainės ir el.parduotuvės:
Dėkojame, kad perkate!
Pagarbiai,
UAB "Įrankiai.lt" kolektyvas

 

Svarbu žinotiSvarbu žinoti
RegistracijaRegistracija
Populiariausios žymos: Makita, Stiga, Solo,  žoliapjovės , vejapjovės , krūmapjovės, kultivatoriai, vejos traktoriai, Partner, Bosch
Geriausia prekių paieška internete, elektroninės parduotuvės